Darmowa wysyłka od 299 zł!

Pon-Pt: 8.00 - 16.00

736-848-096

O nas

Witamy w naszym internetowym sklepie Boss.

Jesteśmy profesjonalną, ciągle rozwijającą się firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje duży wybór markowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Ulubiona książka, zabawka, gra planszowa, basen, artykuły biurowe, czy też rzeczy pierwszej potrzeby w jednym miejscu? Teraz to nie problem! Na boss42.pl mamy szeroki asortyment, który usatysfakcjonuje każdego. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które zapewnią całoroczną rozrywkę dla całej rodziny. Oprócz tego wspieramy rozwój. Oferujemy wiedzę i doświadczenie zawarte w książkach napisanych przez przedsiębiorców w celu zdobycia wolności i niezależności finansowej.

Na każdym etapie działań dokładamy wszelkich starań, abyś nasze produkty mógł kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Asortyment wysyłamy w ciągu 24 godzin od zakupu, prosto z naszego magazynu – produkty otrzymasz już w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Proces zakupowy cechuje prostota, komfort i intuicyjność – chcemy, aby zakupy były przyjemnością. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien perfekcyjnej obsługi klienta, bezpieczeństwa transakcji i oczywiście korzystnych cen.

Zapraszamy!